A101 AktüelAktüel Haberler

A101 Onvo Şarjlı Dikey Süpürge Özellikleri

Onvo Şarjlı Dikey Süpürge
1.2kviews

A101 mağazalarında Onvo Şarjlı Dikey Süpürge yi  satışa sunacağını duyurdu. Peki A101’de Onvo OVDSS01 Şarjlı Dikey Süpürge kaç lira? Onvo OVDSS01 Şarjlı Dikey Süpürge özellikleri neler? İşte 14 aralık 2023 A101 kataloğunda yer alan Onvo OVDSS01 Şarjlı Dikey Süpürge bilgileri…

A101’de Onvo Şarjlı Dikey Süpürge kaç lira?

Son dönemin en çok tercih edilen yeni nesil süpürgelerinden olan dikey şarjlı süpürge A101’de satılmaya başlanacak. A101’de satılacağı duyurulan ürün hakkında detaylar merak ediliyor. A101 Onvo Şarjlı Dikey Süpürge şubelerde 2.899 TL fiyatla satılacağını duyurdu.

Onvo OVDSS01 Şarjlı Süpürge Özellikleri

Onvo OVDSS01 Dikey Süpürge, evinizin temizliğini kolaylaştıran ve yüksek performans sunan bir üründür. Bu yazıda, bu süpürgenin özelliklerini, avantajlarını ve dezavantajlarını inceleyeceğiz.

Öncelikle, Onvo OVDSS01 Şarjlı Dikey Süpürge’nin tasarımından bahsedelim. Bu süpürge, led aydınlatmalı ve şarjlı bir modeldir. Bu sayede, karanlık yerlerde bile toz ve kirleri görebilir, kablo derdi olmadan istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Süpürgenin üzerinde 3 kademe dijital hız göstergesi ve dijital şarj seviyesi göstergesi bulunur. Bu özellikler, süpürgenin çalışma modunu ve kalan pil süresini kolayca ayarlamanızı ve takip etmenizi sağlar. Süpürgenin 0,8 litre büyük toz haznesi ise, sık sık boşaltma yapmanıza gerek kalmadan, toz ve kirleri depolar.

Onvo OVDSS01 Şarjlı Dikey Süpürge’nin performansına gelince, bu makine 2200 mAh güçlü lityum batarya ile 40 dakikaya kadar kesintisiz çalışabilir. Süpürgenin BLDC uzun ömürlü sessiz yüksek teknoloji motoru hem yüksek çekim gücü, hem de düşük ses seviyesi sunar. Süpürgenin turbo süpürücü ile 200W çekim gücü elde edebilirsiniz. Süpürgenin hepa ve siklon filtreleri ise, toz ve kirleri etkili bir şekilde tutar ve havayı temizler.

Onvo OVDSS01 Şarjlı Dikey Süpürge’nin özellikleri şunlardır:

  • Led aydınlatmalı ve şarjlı olması
  • 3 kademe dijital hız göstergesi ve dijital şarj seviyesi göstergesi olması
  • 0,8 litre büyük toz haznesi olması
  • 2200 mAh güçlü lityum batarya ile uzun süre çalışması
  • BLDC uzun ömürlü sessiz yüksek teknoloji motoru ile yüksek performans ve konfor sağlaması
  • Turbo süpürücü ile 200W çekim gücü sunması
  • Hepa ve siklon filtreleri ile havayı temizlemesi
  • Dar alan temizleme başlığı ve koltuk perde temizleme başlığı ile her yeri temizleyebilmesi
  • El süpürgesi olarak da kullanılabilmesi
  • Şarj standı ile şarj edilirken saklanabilmesi

Leave a Response