A101 AktüelAktüel HaberlerGenel

A101 Samsung Mikrodalga Fırın Özellikleri

Samsung Mikrodalga Fırın
1.4kviews

İndirim Aktüel ekibi olarak bu yazımızda A101 Samsung Mikrodalga Fırın incelemesi yaptık. Yazımızda Samsung Mikrodalga Fırın fiyatları, Samsung Mikrodalga Fırın özellikleri, A101 Samsung Mikrodalga Fırın Yorumları, gibi kullanıcıların en çok merak ettiği konulara değindik.

A101 mağazalarında samsung mikrodalga fırın ms23f300eew satışa sunacağını duyurdu. Peki A101’de samsung mikrodalga fırın  kaç lira? A101 samsung mikrodalga fırın’nın özellikleri neler? İşte 27 nisan  2023 A101 kataloğunda yer alan samsung mikrodalga fırınbilgileri…

A101 AKTÜEL 27 NİSAN KATALOĞU 2023

Samsung mikrodalga fırın fiyatları

A101 mağazalarında Samsung mikrodalga fırın  1,999,00 TL fiyatı ile 27 nisan 2023 kataloğunda satışa sunulacak.

Samsung mikrodalga fırın özellikleri

Samsung MS23F300EEW/TR 23 L Mikrodalga Fırın

Hayatı kolaylaştıran özellikleri ve şık tasarımıyla dikkat çeken Samsung MS23F300EEW/TR Gri 23 Lt Solo Mikrodalga Fırın, geniş iç hacmi sayesinde büyük porsiyonlarda yemek hazırlamanıza yardımcı oluyor. Kolay kullanım avantajına sahip kontrol düğmeleri sayesinde kısa süre içinde sıcaklık ve süre ayarını yapabileceğiniz ürün, ergonomik tutma sapı ile kullanışlı tasarıma sahip olduğunu gösteriyor. Yüksek performans avantajı sunan güç kapasitesiyle kısa sürede lezzetli tarifler hazırlamanıza ve yemeklerinizi ısıtmanıza yardımcı olan mikrodalga fırın, ilk kullanımdan itibaren doğru seçim olduğunu gösteriyor. Kompakt boyutlarıyla küçük alanlarda da rahatlıkla kullanılabilen ürün, mutfak tezgahında çok fazla yer kaplamıyor. Geniş döner tabla çapı sayesinde büyük tabakların kullanılmasına yardımcı olan Samsung Solo Mikrodalga Fırının iç duvarları kolay temizlenebilir yapısıyla kullanıcıları memnun ediyor. Mikrodalga fırının taban kısmında yer alan özel kauçuk ayaklar, tezgah üzerinde kaymayı engelleyerek konforlu kullanım sağlıyor.

Yüksek Performans Sunan Geliştirilmiş Teknik Özellikler

Samsung MS23F300EEW/TR Gri 23 Lt Solo Mikrodalga Fırın teknik özellikleriyle maksimum performanstan yararlanmanıza yardımcı olurken, kaliteli malzeme seçimiyle uzun yıllar kullanıma imkan tanıyor. Üstün teknoloji ürünü olan mikrodalga, yenilikçi tasarımıyla kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

·Kapasite :23L (0,8 fit küp)

· Güç Tüketimi (Mikrodalga) :1150 W

· Dış (GxYxD) :489x275x374mm

· Montaj Tipi: Bağımsız

Fırın Kapasitesi :23L (0,8 fit küp)

· Renk (Kapak) :Siyah

· Renk (Kabin) : Siyah

· Kontrol Yöntemi : Easytronics

· Kapı Tipi : Kol

· Boşluk Malzemesi :Epoxy

· Döner Tabla Boyutu :288 mm

· Gösterge Tipi :LED (Yeni Amber)

· Güç Kaynağı :230V / 50Hz

· Çıkış Gücü (Mikrodalga) :800 W

· Güç Seviyesi :6

· Saat : Evet

· Artı 30 saniye : Hayır

· Eko Mod :Hayır

· Buz Çözme (Otomatik / Güç / Sensör) : Otomatik

· Sensörlü Pişirme :Hayır

· Buharla Pişirme :Hayır

· Otomatik Buharlı Pişirme :Hayır

· Otomatik Programlar :Hayır

· Otomatik Pişirme :Hayır

· Keep Warm :Hayır

· Buharla Temizlik :Hayır

· Döner Tabla Açık/Kapalı :Hayır

· Koku Giderme :Hayır

A101 Samsung mikrodalga fırın yorumları

  • Bir kez kullandım şuan için sıkıntı yok çok güzel duruyor.
  • Çok pratik oğlumun çok işine yarıyor kendisi ünüversite öğrencisi yalnız mikro dalga da ısınan hamur işleri çabuk soğuyor , ilk defa kullanıyoruz zamanla öğreneceğiz , ama çok işe yarıyo tavsiye ederim , küçük hacimli almayın zira bu cihaz25 litre diye biliyorum tam iyi küçükler de yemek kabları büyük olunca sorun yaşayabiliyorsunuz.
  • Tezgah ta fazla yer kaplamayan güzel bir ürün tavsiye ederim.
  • Harika bir ürün. Herkese tavsiye ederim.tabiki samsung.
  • bir kaç farklı markanın ürününü kullanmış biri olarak bu ürünün görünümü, ısıtması, sesi diğer markalardan bir farkı yok, fiyat performans iyi diyebilirim. öneririm.
  • Ürün sade, şık ve güzel. Tek eksiği içerisindeki ışık biraz yetersiz, çalışırken içini çok net göremiyorsunuz. Onun dışında üründen ve satıcıdan memnun kaldım.
  • İyi yapılmış, basit ve kullanımı rahat, uygun fiyat. Küçük bir eleştiri, kapı kapandığında iç ışık çok loş oluyor. Genel olarak makul bir fiyata iyi bir ürün.
  • Ürünün kullanımı oldukca kolay bilakis yaşlı insanlar menu’lerin içinde kaybolma gibi bir durumu yok.
  • Çocuklu aileler için çok büyük bir kolaylık.

A101 Aktüel 

Leave a Response