Aktüel HaberlerGenel

A101 Xiaomi Robot Süpürge

A101 Xiaomi Robot Süpürge
1kviews

A101 Xiaomi Robot Süpürge

A101 mağazalarında Xiaomi Robot Süpürge satışa sunacağını duyurdu. Peki A101’de Xiaomi Robot Süpürge kaç lira? Xiaomi Robot Süpürge özellikleri neler? İşte 10 kasım 2022 A101 kataloğunda yer alan Xiaomi Robot Süpürge bilgileri…

A101’de satılacağı duyurulan Xiaomi Vacuum Mop Lite 2 Robot Süpürge hakkında detaylar merak ediliyor. İşte, Xiaomi Robot Süpürge geldi mi, ne zaman gelecek? A101  Robot Süpürge 10 kasım perşembe günü şubelerde 4.399 TL indirimle satılacağını duyurdu.

A101 Robot Süpürge satış fiyatı 4.399 TL, kredi kartlarına özel peşin fiyatına 4 taksitle ödenebilecek. Son dönemin en çok tercih edilen yeni nesil süpürgelerinden olan Xiaomi  Robot Süpürge şimdi A101’de satılmaya başlıyor. Kolay kullanıma sahip ürün olma özelliğiyle en çok tercih edilen robot süpürge markalarından olan Xiaomi  Robot Süpürge aynı zamanda ıslak paspas özelliğiyle yerleride siliyor.

İşte 10 kasım 2022 tarihinde A101’de satışta olacak olan Xiaomi  Robot Süpürge ürün özellikleri

A101 Xiaomi Robot Süpürge, Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite , yaşam alanlarını kısa sürede temizleyen yeni nesil elektrikli ev aletlerinden biridir. Cihaz, zeminde biriken toz partiküllerini ve pek çok alerjeni ortadan kaldırır. Hassas filtre sistemi, yıkanabilir yapısıyla ekonomik ve pratik bir temizlik sunar. Bu özelliği ile yedek parça ihtiyacı olmaksızın uzun süre kullanılabilir.Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite süpürge, silme ve süpürme işlemlerini kolayca yaptığı için özellikle çalışanlar ve çocuklu aileler tarafından tercih edilir. Bu sayede kullanıcıyı yormadan farklı zeminleri başarılı bir şekilde kirden arındırır ve temizliği kolay bir hâle getirir.

Ölçü: 353 x 81.3 mm

Fonksiyon: Mop özelliği

Nominal Pil Kapasitesi: 2600 mAh

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite beyaz süpürge, pek çok farklı özellikle donatılır. Cihazın en önemli özelliklerinden biri yüksekliği olur. Yalnızca 81.3 mm uzunluk ölçüsüne sahip olan robot süpürge; koltuk, kanepe, dolap ya da yatak gibi yerden yükseltisi bulunan pek çok mobilyanın altına rahatça girer ve erişilmesi zor alanları da temizlemeyi başarır. Ürünün bataryası, 2600 mAh değerindedir. Geniş bir pil kapasitesine sahip olan bu cihaz, tamamen dolu bir şarjla uzun süre çalışabilir. Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite süpürgeyi zahmetsizce kullanabilmek için ürünün özel uygulamasını akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Böylece uzaktan kumanda ederek cihazın programlarını ve çalışma düzenini ayarlamak mümkün olur. Islak silme işlemi yapabilen robot süpürgenin su haznesi 270 ml’dir. Bu sayede ürünün deposunu sık sık yeniden doldurmanız gerekmez.

A101 Xiaomi Robot Süpürge, Xiaomi Vacuum Mop 2 Lite Robot Süpürgenin Haritalandırması Var mı?

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite robot süpürge, oldukça fonksiyonel bir üründür. Cihazın işlevleri arasında özel haritalandırma sistemi bulunur. Bu fonksiyon sayesinde yer atlamadan temizliği çok daha başarılı bir şekilde yapar. Cihazda haritalandırma sistemini desteklemek için jiroskop ve kamera bulunur. Böylece robot süpürgenin paspası doğru zeminde silme işlemini yapar. Ürün, temizlik sırasında evinizin haritasını oluşturur. Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite süpürge odalarda bulunan masa, sandalye, yatak ya da koltuk gibi mobilyaları yani ev düzeni başlığıyla kaydeder. 25 adet yüksek hassasiyetli sensörü ile karmaşık dekorasyonlara ve dağınık ortamlara uygun bir rota izler. Mükemmel görüş kapasitesi ile her engeli kolayca hafızasını alır. Özellikle halı veya kilim gibi yükseltileri kolayca fark eder ve 2 cm yüksekliğe kadar olan zeminleri aşar.

A101 Robot Süpürge, Xiaomi Mop 2 Vacuum Robot SüpürgeÜrün boyutları: 353×350×81 mm

Renk: Beyaz

Ürünün net ağırlığı: 3,6 kg

Kablosuz bağlantı: Wi-FilEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Anma gerilimi: 14,4 V

Anma gücü: 40 W

Pil: 2900 mAh (anma kapasitesi) / 3200 mAh (nominal kapasite)

Şarj İstasyonu Ürün boyutları: 130×126×93 mm

Anma girişi: 100-240 V~, 50/60 Hz, 0,5 A

Anma çıkışı: 19,8 ⎓1 A

2 yıl garantili

Leave a Response