Aktüel Haberler

Arzum Practical Dikey Süpürge Yorumları

Arzum Practical Dikey Süpürge Yorumları
739views

Arzum Practical Dikey Süpürge Yorumları. İndirim Aktüel ekibi olarak bu yazımızda A101 Arzum Practical Dik Süpürge incelemesi yaptık. Yazımızda Arzum Practical Dik Süpürge fiyatları, A101 Arzum Practical Dik Süpürge özellikleri,  Arzum AR4069 Practical Dik Süpürge gibi kullanıcıların en çok merak ettiği konulara değindik.

A101 mağazalarında Arzum Practical dikey süpürge satışa sunacağını duyurdu. Peki A101’de Arzum dik süpürge kaç lira? A101 Arzum dik süpürge’nin özellikleri neler? Arzum Practical Dikey Süpürge Yorumları. İşte 13 nisan  2023 A101 kataloğunda yer alan Arzum dik süpürge bilgileri…

Arzum dik süpürge fiyatları ne kadar?

A101 mağazalarında Practical dikey süpürge  699,00 TL fiyatı ile 13 nisan 2023 kataloğunda satışa sunulacak.

Arzum Practical AR4069 kaç watt?

Arzum AR-4069 Practical 2’si 1 arada dikey elektrikli süpürge sayesinde günlük temizlik işlerinizi çok daha kolay bir hâle getirebilirsiniz. Oldukça fonksiyonel olan bu ürünü kullanarak küçük toz partiküllerini ve diğer alerjenleri ortadan kaldırmak mümkündür. Arzum AR-4069 Practical dik süpürge 800 Watt gücünde, süpürgeyi kullanarak kırıntıları, toz partiküllerini, hayvan tüylerini ve diğer birçok farklı kiri temizleyebilirsiniz.

Arzum AR-4069 Practical 2’si 1 arada dikey elektrikli süpürge sayesinde günlük temizlik işlerinizi çok daha kolay bir hâle getirebilirsiniz. Oldukça fonksiyonel olan bu ürünü kullanarak küçük toz partiküllerini ve diğer alerjenleri ortadan kaldırmak mümkündür. Arzum Practical AR4069 dik süpürge iki farklı fonksiyona sahiptir. Ürünün başlığından, gövdesinin ayrılması ile birden fazla cihaz elde edilir. Söz konusu ev eşyası hem standart olarak hem de el süpürgesi işleviyle kullanılabilir. Ürünün bu aparatı sayesinde masa, sehpa ya da televizyon altlığı gibi temizlemesi çok daha zor alanları süpürmek mümkündür. Hafif yapıdaki el süpürgesi kolayca taşınabilir.

A101 Arzum Practical Dik Süpürge Özellikleri

Arzum Practical Dikey Süpürge Yorumları

 • Kayın valide ve aldık, çok memnun kaldı.
 • Ürünü Anneme aldım çok iyi çekim gücü var. Tavsiye ederim.
 • Hediye olarak almıştık çekimi fiyatına göre çok iyi.
 • Hediye almıştık. Kullandığımda çok beğendim çekiş gücü kuvvetli. Tavsiye ederim.
 • Anneme hediye aldım. harika çekim gücü ve başlığı var. kesinlikle tavsiye edilir.
 • Çekim gücü çok iyi iki yıldır kullanıyorum anneme hediye aldım bayıldı.
 • Üç aydır kullanıyorum eskisi gibi güzel temizlemiyor.
 • Günlük ihtiyaçlar için uygun çok fazla beklenti olursa hayal kırıklığı yaratır ama iş görüyor.
 • Mutfakta elimin altinda olmasi icin yedek olarak aldim. cekimi gayet iyi. duvara takma aparatı olmamasına rağmen devrilmeden durabiliyor. tek sıkıntısı kablosu süpürürken süpürgenin altina dolaşıyor, elimle tutmak zorunda kalıyorum. keske tam sapin ucuna yapsalarmis. alalı bir kac hafta oldu su an performansından memnunum.
 • Ürün başarılı, çekiş gücü yüksek fakat çok sesli çalışıyor. altında parke yüzeyler için herhangi bir koruma yok zamanla çizecek gibi duruyor. üçgen başlık yanında keşke dikdörtgen başlık da olsa çok güzel olurmuş.
 • 2 ayda tutma kolu ve yerden havayı çeken taraf kırıldı. plastik aksamı çok kötü.
 • Ürün harika tam bir fiyat performans ürünü günlük kullanım için ideal düşünmeden alabilirsiniz 2 günde elime ulaştı teşekkürler.

Leave a Response