LC WaikikiMağzalar

Bank Kartı Olanlara LC Waikiki’de Yüzde 50 İndirim! Son gün 28 Şubat 2023

485views

Merhaba değerli İndirim Aktüel okuyucuları bu yazımızda sizler için internette en çok aranan konuların başında gelen Bankkart indirimlerini araştırdık. Bank kart avantajları şimdide LC Waikiki’de devam ediyor. 

Bankkart Nedir?

Banka kartı ve kredi kartının aynı kartta birleştiği kartlardır. Ziraat Bankasının sunduğu Bankkart ile kredi kartı ve banka kartı tek bir kartta buluşuyor. Kartınızın ön yüzünde kredi kartı numaranız yer alırken, arka yüzünde ise banka kartı numaranız yer alır. POS veya ATM’de yapmanız gereken tek şey, kartınızı taktıktan sonra ekrandan hangi kartınızı kullanacağınızı seçmektir.

LC Waikiki mağazalarında kırmızı etiketli ürünlerde %50’ye varan erken sezon indirimi! Ziraat Bankası kartı olanlar için LC Waikiki’de yüzde 50 İndirim kampanyası başladı.  Kampanyada son gün 28 Şubat 2023

Ziraat Bankası Bank Kart LC Waikiki Yüzde 50 Kampanyası Şartları

LC Waikiki Mağazalarında 28 Şubat 2023’e kadar kırmızı etiketli ürünlerde %50’ye varan erken sezon indirimi fırsatı!

  • 28 Şubat 2023 tarihine kadar; LC Waikiki mağazalarında uygulanan kırmızı etiketli ürünlerden yapacağınız alışverişinize %50’ye varan erken sezon indirimi kampanyasından Bankkart’ınız ile yararlanabilirsiniz.
  • Kampanya sadece kırmızı etiketli seçili ürünlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanya; kişiye özel şifreli kampanyalar, şifreli kampanyalar ve diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyalar bir arada kullanılamaz.
  • İndirim, lcwaikiki.com’da geçerli değildir.
  • LC Waikiki’nin tüm müşterilerine sunduğu bu kampanya için LC WAİKİKİ mağazalarından detaylı bilgi alınabilir.

Daha fazla bilgi için tıklayın : Bankkart

Leave a Response