Aktüel Haberler

Bankkart anlaşmalı akaryakıt istasyonları 2023

Bankkart Anlaşmalı Marketler
1.2kviews

Merhaba değerli İndirim Aktüel okuyucuları bu yazımızda sizler için internette en çok aranan konuların başında gelen Bankkart Anlaşmalı Marketler hangileri, bankkart  nedir, bankkart lira nedir, bankkart anlaşmalı akaryakıt istasyonları, bankkart market alışverişlerinde nasıl kullanılır, Bankkart hangi bankanın gibi soruların cevaplarını hazırladık.

Bankkart Nedir?

Banka kartı ve kredi kartının aynı kartta birleştiği kartlardır. Ziraat Bankasının sunduğu Bankkart ile kredi kartı ve banka kartı tek bir kartta buluşuyor. Kartınızın ön yüzünde kredi kartı numaranız yer alırken, arka yüzünde ise banka kartı numaranız yer alır. POS veya ATM’de yapmanız gereken tek şey, kartınızı taktıktan sonra ekrandan hangi kartınızı kullanacağınızı seçmektir. Anlaşmalı üye iş yerlerinde taksitli alışveriş yapabilir, puan kazanabilir, kampanyalara katılabilir ve birbirinden cazip Bankkart indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Kredi kartı özelliği ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanları anında alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.

Bankkart Lira ile internetten alışveriş yapılır mı?

Bankkart ile Bankkart Lira kazanabilir, anlaşmalı iş yerlerinde harcayabilirsiniz. Bankkart üye iş yerlerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Katılım Mobil üzerinden harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz. İnternet üzerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Bankkart anlaşmalı akaryakıt istasyonları

Akaryakıt Harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira. 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira! 16 Mayıs – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında Bankkart’ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 75 TL Bankkart Lira verilecektir.  İşte anlaşmalı akaryakıt istasyonları;

  • Petrol ofisi
  • Shell
  • Moil petrol
  • Aytemiz petrol
  • TotalEnergies

Bankkart Anlaşmalı Marketler

Bankkart Lira’larımı nasıl kullanabilirim?

Biriken Bankkart Lira’larınızı anlaşmalı üye işyerlerinden yaptığınız alışveriş işlemlerinde harcayabilirsiniz. Kartınızda biriken Bankkart Lira’lar nakde çevrilemez ve kredi kartı borcundan düşülemez.

Ziraat Bankası Para Puan Nasıl Kullanılır?

Kredi kartı puanlarınızı üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ödeme kısmında bankkart puanlarınızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz. Ziraat Bankasının bu kapsamda anlaşmalı olduğu birçok kategoride, yine birçok farklı firma bulunmaktadır.

Ziraat Bankkart ile ne yapılır?

Ziraat Bankasının sunduğu Bankkart ile kredi kartı ve banka kartı tek bir kartta buluşuyor. Kartınızın ön yüzünde kredi kartı numaranız yer alırken, arka yüzünde ise banka kartı numaranız yer alır. POS veya ATM’de yapmanız gereken tek şey, kartınızı taktıktan sonra ekrandan hangi kartınızı kullanacağınızı seçmektir.

Leave a Response