Aktüel Haberler

BİM A101 saat kaçta açılıyor? Açılış Kapanış Saatleri

BİM A101 saat kaçta açılıyor
BİM A101 saat kaçta açılıyor
551views

Normalleşme süreci ile beraber marketlerin açılış kapanış saatleri de değişti. BİM A101 marketleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor ve kaça kadar açık sorularına yanıt aranıyor.
İçişleri Bakanlığı normalleşme genelgesi ile hafta içi ve hafta sonu market çalışma saatleri yeniden düzenlendi. 14 Temmuz Genelgede, bakkallar ile beraber A101, Migros, BİM, ŞOK gibi zincir marketlerin çalışma saatleri hakkında bilgi paylaşıldı. Buna göre, hafta içi marketler kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

BİM A101 SAAT KAÇTA AÇILIYOR?

BİM A101  Pazartesi- Salı- Çarşamba- Perşembe-Cuma – Cumartesi ve Pazar günleri  09.00 ila 21.00 arasında hizmet verecek.

İçişleri Bakanlığı’nın market tarzı işletmelerle ilgili kararı; “Sokağa çıkma kısıtlamalarının sona ereceği 1 Temmuz 2021 Perşembe gününden itibaren tüm iş yerleri; ruhsatlarındaki faaliyet konusuna göre ilgili idare tarafından belirlenmiş olan açılış-kapanış saatleri çerçevesinde faaliyet gösterebilecektir.” Bu bilgilere göre marketlerin pandemi öncesi çalışma saatlerine geri dönmesi bekleniyor.” şeklinde idi…

 

 

 

Leave a Response