Aktüel HaberlerBİM Aktüel

BİM Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge Özellikleri

Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge
556views

İndirim Aktüel ekibi olarak bu yazımızda BİM Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge incelemesi yaptık. Yazımızda Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge fiyatları, Arnica Cyclone Süpürge Yorumları, Cyclone elektrikli süpürge bim gibi kullanıcıların en çok merak ettiği konulara değindik.

BİM mağazalarında Arnica Cyclone Süpürge satışa sunacağını duyurdu. Peki BİM’de Arnica Cyclone Süpürge kaç lira? BİM Arnica Cyclone Süpürge’nin özellikleri neler? İşte 14 nisan  2023 BİM kataloğunda yer alan Arzum dik süpürge bilgileri…

Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge fiyatları

BİM mağazalarında Arnica Cyclone Süpürge  1,99,00 TL fiyatı ile 14 nisan 2023 kataloğunda satışa sunulacak.

Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge 750 Watt Özellikleri

A sınıfı enerji çalışması, ergonomik tasarımı ve güçlü emiş özellikleri sayesinde en kirli yüzeylerde bile kolayca temizlik yapmanıza imkân verir. Temizlik yapmayı kolay hale getiren yapısı sayesinde zahmetsiz şekilde temizlik yapabilirsiniz.

Toz torbasız olması bakımından tozları en iyi şekilde muhafaza ederek dışarıya çıkışlarını engeller. Yıkanabilir şeffaf toz haznesi sayesinde pratik ve masrafsız kullanım sunar. Şeffaf haznesi aynı zamanda doluluk oranını, süpürgeyi açmadan dışarıdan görmenizi mümkün hale getirir.

Yüksek emiş özelliği sayesinde en zorlu kirlerin bile giderilmesini sağlar. Halı gibi derin yüzeylere etkili şekilde nüfuz ederek, derinlerde kalan tüm toz ve kirleri bile etkili şekilde çekerek, her yüzey için en iyi temizlik imkânı verir.

Arnica Cyclone Süpürge Yorumları

  • çok kaliteli bir ürün plastik kalitesi tatmın edici ses desen neredeyse hiç yok yan odada çalışınca öteki odaya ses gitmiyor diger pahalı markalara cok fazla para vermeye gerek yok.
  • Ürünün çekim gücü çok iyi.
  • Bu fiyata alınabilecek en iyi makine çok memnunum.
  • Gayet iyi bir çekim gücü var. sessiz çalışıyor. denemek için bir kez çalıştırdım. çeyizime aldım.
  •  Çeyizim için almiştim kurtarıcı parça sesi var ama çokta rahatsız etmiyor süpürgenin temizliğide çok pratik.
  • Cok güzel bir ürün. Annem için aldım. Cok kullanışlı.
  • Harika bir ürün.çekim gücü,az sesi,toz torbasız oluşu süper,boyutu muhteşem.
  • Müthiş Anneme aldım halıyı çekiyor resmen çok memnun kaldık wat iyi ben çok araştırdım kesinlikle tavsiye ederim bayıldım.
  • Eşime hediye olarak aldım çok mutlu oldu çok beğendi ürünün sesi az çıkıyor çekme gücü gayet iyi tavsiye ederim.

Leave a Response