Aktüel HaberlerBİM Aktüel

BİM Fakir Inovax Şarjlı Dik Süpürge Yorumları

Fakir Inovax Şarjlı Süpürge
919views

İndirim Aktüel ekibi olarak bu yazımızda BİM Fakir Inovax Dikey Şarjlı Süpürge Süpürge incelemesi yaptık. Yazımızda Fakir Inovax Dikey Şarjlı Süpürge fiyatları, Fakir Inovax Dikey Şarjlı Süpürge Yorumları bim gibi kullanıcıların en çok merak ettiği konulara değindik.

BİM mağazalarında Fakir Inovax Şarjlı Süpürge satışa sunacağını duyurdu. Peki BİM’de Inovax Dikey Şarjlı Süpürge kaç lira? BİM Fakir Inovax 2in1 Dikey Şarjlı Süpürge’nin özellikleri neler? İşte 16 haziran 2023 BİM kataloğunda yer alan Fakir Inovax Şarjlı 2in1 Dik Süpürge bilgileri…

Fakir Dikey Süpürge bime ne zaman gelecek

BİM mağazalarında BİM Fakir Inovax Şarjlı 2in1 Dik Süpürge 5.999 TL fiyatı ile 16 haziran 2023 kataloğunda satışa sunulacak.

BİM  Fakir Inovax Şarjlı Dik Süpürge Yorumları

 • Kurulumun kolay olduğunu düşünüyorum. Cihazdan normal süpürgeler gibi performans beklemeyin, halıya vs. yapışmıyor. Ama iyi toz çekiyor, yerdeki günlük kıl, saç temizliğinde süpür geç iyi iş görür. Koltukların altına, bazanın altına sokmak için uygun değil sebebi cihazın parçalarının aşağıya doğru konumlandırılmış olmasıdır. 3 kademeli ayarı var, 3. kademede yani turboda tam şarjla en fazla 1 odanızı temizler. Süre tutmadım ama gerçekten çok seri pili bitiriyor. Orta modda kullanımda 60-65 m2 evi yüzeysel çok rahat temizlersiniz. El süpürgesi olayı çekmeceler ve dolaplar için iyi bir özellik ya da ufak bir tamirat işi yaptığınızda dökülenleri anında zahmetsiz süpürme olanağınız var. Altını çizerek söylüyorum bu cihazlar daha çok portatif günü kurtaran cihazlar. Derin temizlik yapılmaz, normal süpürgeniz yanına alınabilir. Tek sevmediğim yanı süpürürken sürekli ağız kısmı dik durmuya meyilli, aparat ile boru arasında ki parçadan kaynaklı, siz yatırsanız da en ufak harekette tekrar süpürge dik konuma geliyor, süpürürken ara ara sinir bozucu olabiliyor.
 • gerçekten harika bi ürün bugün geldi hemen denedim tozları süper topluyor.
 • OLUMLU TARAFLARI;Fakir kalitesi belli ediyor kendisini.Bıraktığınızda dik durması güzel. Yatak süpürme aparatı güzel.Çekiş güzel.En düşük ayarda şarj x2 yetiyor. OLUMSUZ TARAFLARI; Fakat bana pratik gelmedi kullanımı.Gövdeye montajından dolayı kanepe altına girmiyor.Kısaca yarı fiyatına satılan Fakir de aynı işi görür bana kalsa.Hem onların gövdesinde motor monte edilmemiş, daha pratik.Gerisi fazla ayrıntı bana göre.
 • Bu şarjlı süpürgeyi çekim gücü yönüyle taktir ettim. Ama çalışma süresinin üçüncü kademede 8 dakika olduğunu görünce ve garanti belgesinde de bu süreyi teyit edince, pes dedim. Bu ürün kesinlikle alınmaz.
 • Ürün asıl kullanma aparatıyla koltuk ve kanepelerin altına girmemektedir. Kullanma kılavuzu çok kötü hazırlanmış.
 • Çok başarılı bir ürün tavsiye ederim.
 • Emiş gücü çok iyi, hiç düşünmeden alabilirsiniz.
 • Süpürgeden çok memnunum iyiki almışım tavsiye ederim.
 • hiç kullanışlı değil tavsiye etmiyorum.
 • fiyat performans olarak bakıldığında tavsiye edebileceğim bir ürün.
 • Aşırı güzel. Çok beğenerek aldık. En uygun fiyat da burda
 • çekiş gücü harika, cok rahat kullanıma sahip
 • urunu begenmedim,sarji yesil gosterirken bianda sarji bitiyor kaliyosunuz performansi bekledigimin altinda.surekli sarjdami bekleyilmeli anlamadim gitti dusukte calistirirsan 3 odayi temizleyebiliyosun yuksekte calistirirsan 1 oda ancak temizleyebiliyosun.
 • çekiş mükemmel halıdaki en küçük tozları çok güzel çekiyor sessiz çalışıyor kaliteli fiyatı makul kesin tavsiye ederim.

Leave a Response