Aktüel HaberlerBİM Aktüel

BİM Heifer Dikey Süpürge Özellikleri

BİM Heifer Dikey Süpürge
1.2kviews

İndirim Aktüel ekibi olarak bu yazımızda BİM Heifer Dikey Süpürge incelemesi yaptık. Yazımızda Heifer Quıclean Pro Dikey Süpürge fiyatları, Heifer Dikey Süpürge Yorumları, Heifer Süpürge bim gibi kullanıcıların en çok merak ettiği konulara değindik.

BİM mağazalarında Heifer Quıclean Pro Dikey Süpürge satışa sunacağını duyurdu. Peki BİM’de Heifer Quıclean Pro Dikey Süpürge kaç lira? BİM Heifer Dikey Süpürge’nin özellikleri neler? İşte 28 nisan  2023 BİM kataloğunda yer alan Heifer Quıclean Dikey Süpürge bilgileri…

Heifer Dikey Süpürge bime ne zaman gelecek

BİM mağazalarında Heifer Dikey Süpürge 2,499,00 TL fiyatı ile 28 nisan 2023 kataloğunda satışa sunulacak.

Heifer Quıclean Dikey Süpürge Özellikleri

1,8kg ağırlığa sahip olduğu için kullanımı son derece kolay olacaktır. Hafifliğine ek olarak şarjlı ve dikey kullanılan bir süpürge olduğu için kablo, priz gibi sorunlarla uğraşmadan hızlı ve pratik bir şekilde süpürebileceksiniz.

Toz torbasız kullanıma sahip olması da onun pratikliğini sağlayan bir diğer özelliktir. Kısa Şarj Süresi 4 saat kadar kısa bir sürede şarj olan elektrikli süpürge uzun süre şarjı bitmeden evinizi süpürebilir. 2 kademeli ayarı bulunan bu süpürgeyi düşük hız ile kullanıyorsanız 35 dakika, yüksek hız ile kullanıyorsanız 20 dakika boyunca kesintisiz olarak kullanabileceksiniz.

Harika Tasarım Son derece şık ve modern bir tasarıma sahip olan bu elektrikli süpürgenin görüntüsünü çok beğeneceksiniz Rahat Tutuş Süpürgenizin tutma kolu son derece ergonomik şekilde tasarlanmıştır. Eliniz bu tutma kolunu rahatça kavrayacak süpürme işleminiz kolaylaşacaktır. Ayrıca eğilmeye gerek duymadan dik pozisyonda süpürmenizi sağlayan bu süpürge ile belinizi koruyabilirsiniz.

Yüksek Performans Yüksek performansa sahip olan bu elektrikli süpürge yüksek enerji verimliliğine sahiptir. En sert zeminlerde bile yüksek performans gösterir. Sessiz Çalışır Sizi hiçbir şekilde rahatsız etmemeye yönelik tasarlanmış bu elektrikli süpürge evinizi süpürürken ses yaparak sizi rahatsız etmez. 21-30dB ses seviyesine sahiptir. Evinizi temizlerken süpürge sesinden rahatsız olmayacaksınız.

• Batarya: 22,2 V DC/2200mA

• Şarj süresi: 4 saat

• Yıkanabilir hepa filtre özelliği: F9

• Motorlu led  Işıklı

• Soft drive başlık

• Soft dusting başlık ile kumaş, jaluzi ve klavye gibi eşyaların  tozlarını temizler

• Dar alan aparatı ile başlıkların ulaşamadığı köşeleri temizler

• Duvara monte edilebilen şarj ünitesi sayesinde temizliğe her zaman hazır

BİM Heifer Quıclean Pro Dikey Süpürge Yorumları

  • Bi dyson kullanmadım öncesinde ama phılıps arçelik gibi dik süpürgeleri tabıdıklarımda deneyimleme fırsatım oldu. Ürün kesinlikle harika hafif düşük sesli aşırı ergonomik başlıklı şarjıyla 3+1 evi arada turboda kullanarak süpürme imkanı sunan fırçasına kesinlikle saç dolamayan iki halı arasında zeminde kalan minik pislikleri rahatca çeken emiş gücü normal süpürgeleri aratmayan bi ürün ayrıca fiyatıda gayet uygun.
  • Kurulumu çok basit herhangi bir kullanım kılavuzuna ihtiyaç duyulmuyor. İçinde kendi sarjı vardı, 20 dk kadar hem 1. Kademe de hem de 2. Kademe de deneyimlere fırsatım oldu. Beklentinin çok üstünde bir performansa sahip, çok memnun kaldım.
  • Yorum yaparken doğrulari söyliyelim aldiğim en iyi ürün çekim gücü güzel dikat edecek şeyden biri hafiflik bunu tavsiye ederim harika ürün işikli toz torbasiz kolay kulanim düşünmeden alin.
  • Çok pratik çok şık Geldiği gibi açıp denedim heme toz kıl topladı sesi. Çok yok yumuşak. Bir ton. Oğlum 2 yaşında sesten korkuyor ama bundan. Ürkmedi başlığı. Kendi kendine gidiyor yormuyor.
  • Uzun süren araştırmalar sonrasında bu üründe karar kıldık. Rahatlıkla alabilirsiniz gündelik temizlikte ideal.
  • Gözle görülür şekilde temizlediğini farkediyorsunuz..1.kademe de 2 evin 2 katınıda temizledim..Halılar için 2.kademeyi açtım,oralarıda temizledikten sonra kendi gelen şarjıyla şarj bitti..Yavaş yavaş süpürmeniz gerekiyor..Başlık oynar olduğu için hızlı süpürmek verimsizliğe yol açıyor..Sakin sakin işini iyi yapıyor..Duvara montaj aparatı ve tak çıkar olayı pratik..Sabahları mesela evde birileri uyurken 1.kademe de çalıştırsanız kimsenin farketmiceğini düşünüyorum..

 

Leave a Response