Aktüel HaberlerAktüel ÜrünlerBİM Aktüel

BİM Keysmart Kurutma Makinesi Özellikleri

BİM Keysmart Kurutma Makinesi
1.1kviews

İndirim Aktüel ekibi olarak bu yazımızda BİM Keysmart Kurutma Makinesi incelemesi yaptık. Yazımızda Keysmart Kurutma Makinesi fiyatları, Keysmart 8 kg kurutma Makinesi Yorumları bim gibi kullanıcıların en çok merak ettiği konulara değindik.

BİM mağazalarında 8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi KEY 80 KRT satışa sunacağını duyurdu. Peki BİM’de 8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi KEY 80 KRT kaç lira? BİM KEY 80 KRT’nin özellikleri neler? İşte 26 mayıs 2023 BİM kataloğunda yer alan Çamaşır Kurutma Makinesi bilgileri…

BİM Keysmart Kurutma Makinesi

BİM Keysmart Kurutma Makinesi ne zaman gelecek

BİM mağazalarında BİM Keysmart Kurutma Makinesi 6.499,00 TL fiyatı ile 26 mayıs 2023 kataloğunda satışa sunulacak.

BİM Keysmart Kurutma Makinesi Özellikleri

Çamaşır kurutma makineleri, yeni teknoloji ile birlikte insanların hayatında yerini alır. Gelişen teknoloji ile özenle üretilen Keysmart Key 80 KRT 8 kg çamaşır kurutma makinesi KEY80 modelinde yoğuşmalı kurutma teknolojisi bulunur. Keysmart kurutma makinesi B sınıfı enerji sistemine sahiptir. Bu sayede günlük ve haftalık kullanımda enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Keysmart kurutma makinesi 8 kg hacmi ürünün tek seferde yapacağı kapasiteyi gösterir. Geniş hacmi sayesinde günlük veya haftalık yıkadığınız giysileri rahatlıkla kurutabilirsiniz. Kıyafetlerin kumaşına göre çeşitli kurutma fonksiyonu vardır. Pamuklu, renkli ve beyazlar için seçenekler de bulunur. Kıyafetinize göre ayarlardan seçim yapabilirsiniz. Ayrıca ekstra kurutma özelliğine de sahiptir. Bu sayede acil kıyafetlerinizi beklemeden Key 80 KRT Keysmart kurutma makinesinden alıp hemen giyebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

• Program takibi

• Çocuk kilidi

• Led su tankı doluluk göstergesi

• Kırışık önleme

• Filtre temizleme uyarısı

• Program sonu uyarısı

Keysmart 8 kg Kurutma Makinesi Fonksiyonları

Key 80 KRT makinesinde çocuk kilidi bulunur. Çocukların ürünle oynamasını ve tehlikeli bir durum oluşmasını engeller. Bu özelliği devreye sokarak çocukların makineyle oynamasının önüne kolaylıkla geçebilirsiniz. Key 80 KRT kurutma makinesi LED ekrana sahiptir. Kurutma işlemi tamamlandığında LED ekranında ışık yanar. Bu sayede işlemin bitiş süresini takip etmenize gerek yoktur. Işıkla birlikte sesli uyarı sistemi de çalışır. Açma ve kapama düğmesinde de ışık vardır. Ürünün açık olduğunu yanan ışıktan anlayabilirsiniz. Bitiş ışığı ile kırışık önleme tuşu aynı anda yanar. Ürünün çalışma süresi bittikten sonra devreye kırışık önleme özelliği devreye girer. Kıyafetlerin kolay ütülenmesini sağlayan bu fonksiyon günlük hayatınızda size büyük kolaylık sağlar. Kıyafetleri kurutma işlemini kısa bir sürede halleden Keysmart Key 80 KRT makinesine siz de gönül rahatlığıyla sahip olabilirsiniz.

BİM Keysmart Kurutma Makinesi Yorumları

  • Muhteşem bir ürün. Büyük kolaylık özelikle evcil hayvan besleyenler mutlaka almalı. Kıyafetler o kadar temiz ve tüysüz çıkıyor ki inanamazsınız.
  • Memnunuz çok teşşekür ederim.
  • Biz Bim onlinedan aldık.1 hafta oldu kurulumu yapılali,950 TL’ye de 4 yıl daha garanti ilave ettirdik yani 7 yıl garantili oldu .Extra kuru programinda yıkıyoruz ve çok memnunuz kurutmasindan.
  • merhaba bende aldım makinayı ama tam kurutma yapmıyor sizinkilerde öyle mi nerede yanlış yapıyorum bilemedim.
  • Çok çok ama çooook iyi. Kesinlikle alın.
  • Bizde eşimle ihtiyacımız olan kurutma makinesini aldık .Tereddütlerimiz oldu .sadece burda gördüğümüz yorumlardan yola çıkarak almaya karar verdik .Ürünü bimden pazartesi sipariş verdik çarşamba günü kargo geldi.  Gün içinde de servis kurulumu gerçekleştirdi. İlk deneyimlerimize göre makineden çıkan toza inanamadık .ve o kadar kırışık giren çamaşırların ütülenmiş gibi çıkmasına çok şaşırdık .cihazın çalışma sesi çok düşük değil ama alışılır muhtemelen .fakat sıcak havayı dışarıya vermesi yazın sorun olabilir gibi geldi .ama zaten kışın çamaşırları kurutmak çok zor oluyor . Oyüzden sıkıntı etmedik. İlerleyen zamanlarda deneyimlerimizi tekrar paylaşırız diye düşünüyorum. Alan herkesede hayırlsı olsun.

Leave a Response