Aktüel Haberler

BİM ONLİNE ALIŞVERİŞ NASIL YAPILIR? 

BİM online
1.3kviews

Tüketiciler tarafından en çok aranan konuların başında gelen BİM online alışveriş nasıl yapılır? BİM eve sipariş var mı? Bimden internetten alışveriş nasıl yapılır? Bim online alışveriş var mı? sorularının cevaplarını sizler için araştırdık.

Online alışveriş giderek yaygınlaşırken insanların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırdı. Markete gidip alışveriş yaparak zaman kaybetmek istemeyen tüketiciler online alışverişe yöneldi. Evinizden rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz market uygulamaları insanların işlerini kolaylaştırıyor. Peki BİM online alışveriş nasıl yapılır?Uygulamada hangi ürünler var? İşte cevaplar…

BİM online alışveriş nasıl yapılır?

BİM online market uygulaması üzerinden kullanıcılara yeni ürünler sunulacak. 4 ana bölümden oluşan BİM Market uygulaması ile ilgili merak edilenleri yazımızda ele aldık. BİM Market isimli uygulama ile online alışveriş yapabilirsiniz. App Store ya da Play Store üzerinden BİM market uygulamasını telefonlarınıza indirerek alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca BİM market uygulaması üzerinden yapacağınız alışverişlerin hepsi için ücretsiz teslimat ve taksit imkanı da var. Verdiğiniz siparişler en kısa süre içerisinde adreslerinize teslim ediliyor. Sipariş ile ilgili takıldığınız bir nokta olduğunda ise BİM müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca online alışveriş sitesinde aktüel ürünler de yer alıyor. İhtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme sayfasında ise ürünler için çeşitli taksit imkanları da sunuluyor. Oluşturduğunuz siparişlerinizin tümü en kısa süre içerisinde belirttiğiniz adrese teslim ediliyor. Dilerseniz BİM Market uygulamasını indirerek de siparişlerinizi daha kolay şekilde oluşturabilirsiniz.

BİM online alışveriş var mı?

BİM’in her hafta merakla beklenen ve özenle belirlenen konseptlerde satışa sunulan Salı-Cuma aktüellerinden BİM Market sayesinde haberdar olabilir, aktüel ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir beğendiğiniz ürünleri favoriler listenize ekleyebilirsiniz. BİM’in yeni mobil uygulaması BİM Market sayesinde uygulamaya özel satışa sunulan beyaz eşya, elektronik, küçük ev aletleri ve ev tekstili ürünlerini kolayca satın alabilir, ücretsiz teslimat imkanından faydalanabilirsiniz. BİM Market’te aktüelleri takip edebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Leave a Response