Aktüel Haberler

BİM Red Bull Racing Scooter Özellikleri

Red Bull Racing Scooter
2.2kviews

İndirim Aktüel ekibi olarak bu yazımızda BİM Red Bull Racing Scooter incelemesi yaptık. Yazımızda Red Bull Racing Scooter fiyatları, Red Bull Racing Scooter özellikleri, BİM Red Bull Racing A6 pro Scooter ne zaman sayışta  gibi kullanıcıların en çok merak ettiği konulara değindik.

BİM mağazalarında Red Bull Racing Scooter satışa sunacağını duyurdu. Peki BİM’de Red Bull Kickscooter A6 Pro kaç lira? BİM Red Bull Kickscooter A6 Pro’nin özellikleri neler? İşte 19 mayıs  2023 BİM kataloğunda yer alan Red Bull Kickscooter A6 Probilgileri…

Red Bull Racing Scooter bime ne zaman gelecek

BİM mağazalarında Red Bull Kickscooter A6 Pro 12.999 TL fiyatı ile 19 mayıs 2023 kataloğunda satışa sunulacak.

Red Bull Kickscooter A6 Pro Özellikleri

RedBull Racing elektrikli scooter’lar görünümü ile de oldukça dikkat çekiyor. Siyah ve kırmızı renklerle tasarlanmış olan bu scooter’lar, yarış arabaları gibi tasarım öğelerine sahip. Özellikle Redbull sponsorluğuyla üretilen ürün, yarış dünyasına da bir selam niteliği taşıyor. Kendine özgü tasarımı ile dikkat çeken bu scooter’lar 350 Watt gücünde bir elektrik motoruyla çalışmakta ve 20 kilometre/saat hıza ulaşabilmektedir. 12 kilometre menzili olan RedBull Racing scooter‘ları, tam şarj olduğunda ortalama 120 kilogram ağırlığı taşıyabilir.

Elektrikli scooter kullanımının son yıllarda artmasıyla birlikte, Redbull Racing scooter’ların satışları da oldukça yüksek olacak gibi görünüyor.20 kilometre/saat hızı ve 12 kilometre menzili, kısa mesafelerde kullanım için idealdir. Ayrıca, hafif ağırlığı sayesinde, taşınması da oldukça kolaydır.

Gövdesinde siyah ve kırmızı renkteki detaylarıyla dikkatleri üstüne çeken scooter’ın ön tarafında elektronik arka tarafında ise kampana fren sistemi bulunuyor.

Batarya: 36 V 7.8 Ah
• Tırmanma Açısı: 6
• Sürüş Mesafesi: 25 Km
• Fren Sistemi: Elektronik / Kampana
• Lastikler: 10”
• Aydınlatma: LED Far
• Suya Dayanıklılık: IPX5

Red Bull Racing Scooter

 

BİM 19 mayıs Aktüel ürünler kataloğunda beklenen fırsatlar müşterilerle bulaşmak için geliyor. Harika indirimli ürünlerin ve fırsatların yer aldığı BİM aktüel ürünler kataloğunun detaylarını sizler için inceledik.

İşte Red Bull Racing Scooter’ın da bulunduğu BİM AKTÜEL 19 MAYIS 2023 KATALOĞU…

Leave a Response