Aktüel HaberlerMigros

BÜYÜK KIŞ İNDİRİMLERİ MİGROS SANAL MARKET’TE

Migros sanal market
148views

Tüketiciler tarafından merakla beklenen Migros sanal market büyük kış indirimi başladı. kataloğu yayınlandı. 15 şubat 2023 tarihine kadar geçerli olacak Migros büyük kış indirimide yer alacak ürünler belli oldu. Birbirinden harika indirimli ürünlerin yer aldığı Migros indirimlerinin detaylarını sitemizde bulabilirsiniz…

Merhaba değerli İndirim Aktüel okuyucuları sizler için her hafta market ve mağazaların en güncel aktüel kataloglarını sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Migros katalog bu hafta fırsatlardan yararlanmak ve alışverişinizi daha hesaplı yapmak istiyorsanız bizi mutlaka takip edin.

Türkiye’nin en büyük ve köklü süpermarket zincirlerinden biri olan Migros, tüm müşterilerine güvenli alışveriş ve kaliteli ürün seçenekleri sunuyor. Bir çok kampanya ve indirim uygulayan Migros markasının kampanyalarının ve indirimli ürünlerinin yayınlandığı Migroskop kataloğu, diğer bir adıyla Migros Aktüel Katalog ilgiyle okunmaya ve incelenmeye devam ediyor. İndirim bilgilerinin yanı sıra satın alacağınız ürünlerde kazanacağınız Money puanlar ve Money kampanyalarına da yer veriliyor.

Migros Sanal Market Büyük Kış İndirimleri Kampanya Detayı

12-15 Şubat tarihleri arasında Money Kart veya Money Bonus ile yapılan alışverişlerde Paketli peynirlerde aynı ürünün 2.si %50 İndirim uygulanacaktır. Kampanyalı ürünler mağaza stoklarıyla sınırlıdır.Ürün stoklarının anlık değişkenlik göstermesi nedeniyle siparişinizde tedarik edilemeyen ürünler bulunabilir. Bu durumunda, kampanya koşullarını sağladığınız ölçüde indirimden faydalanabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünlerde iade talebinde bulunduğunuzda; sipariş içerisinde yararlanmış olduğunuz kampanya koşullarına uygun olarak indirim tutarı, iadesi talep edilen ürünlere bedeli oranında yansıtılacak olup iade ettiğiniz üründen söz konusu indirim tutarı düşülerek ücret iadesi gerçekleştirilecektir. Katalog ürünleri, Onsüt markalı ürünler ve Migros markalı ürünler hariçtir. Kampanyadan faydalanabilmek için en az 2 adet kampanyalı ürün sepete eklenmelidir.

Migros Sanal Market Büyük Kış İndirimleri

 

Migros sanal market

 

 

 

 

Leave a Response