CarrefourGenel

CARREFOUR KATALOG 17 MAYIS 2022 

Carrefour  Katalog
520views
CARREFOUR KATALOG 17 MAYIS 2022

Tüketiciler tarafından merakla beklenen Carrefour kataloğu yayınlandı. 17 Mayıs günü Carrefour kataloğunda yer alacak ürünler belli oldu. Birbirinden harika indirimli ürünlerin yer aldığı Carrefour aktüel ürünler kataloğunun detaylarını sitemizde bulabilirsiniz…

Merhaba değerli İndirim Aktüel okuyucuları sizler için her hafta market ve mağzaların en güncel aktüel kataloglarını sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Carrefour kataloğu fırsatlardan yararlanmak ve alışverişinizi daha hesaplı yapmak istiyorsanız bizi mutlaka takip edin.

Carrefour 17 mayıs kataloğunda beklenen fırsatlar müşterilerle bulaşmak için geliyor. Harika indirimli ürünlerin ve fırsatların yer aldığı Carrefour aktüel ürünler kataloğunun detaylarını sizler için inceledik. 17 mayıs 2022 Carrefour aktüel ürünler kataloğunda yer alacak ürünler belli oldu.

Carrefour 17 mayıs 2022 kataloğunun indirimli ürünlerini detaylı olarak sizler için inceleyeceğiz. Carrefour kataloğunda bu hafta; Fairy 1500 ml Sıvı Bulaşık Deterjanı 30,10 TL, Parex Tınny Temizlik Seti 184,90 TL yerine carrefour karta özel 124,90 TL. 

Carrefour  17 Mayıs 2022 aktüel ürünlerinin resmi kataloğunu, gerçek ürünler ve gerçek fiyatları sitemizde inceleyebilirsiniz. Bu haftaya ait Carrefour Katalog ürünlerinin  yer aldığı afişleri aşağıda bulabilirsiniz. Resimlerin üstüne tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz…

Carrefour  Katalog

Carrefour  Katalog

Carrefour  Katalog

 

Carrefour  Katalog

 

Carrefour kataloğu 17 mayıs 2022

Leave a Response