Aktüel Haberler

İstanbul’un en büyük akvaryumu Florya Akvaryum giriş bileti indirimi başladı!

Florya Akvaryum Fiyat
247views

Florya Akvaryum Fiyat İndirimi! Dünya’nın En Büyük Tematik Akvaryumu Florya İstanbul Akvaryum giriş bileti 250 TL yerine 212,50 TL’den başlayan fiyatlarla…

Florya Akvaryum

İstanbul Akvaryum; Dünya denizlerinde yaşayan balık türlerinin içinde bulunduğu, kendi türündeki akvaryumlarla kıyaslandığında; gezi güzergahı, temalandırma, interaktiflik, yağmur ormanı ve yeni nesil teknolojisiyle dünyanın en yenisi…

• Dünya denizlerinden binbir çeşit balıklar, Karadeniz’den Pasifik’e uzanan toplam 17 tema ve 1 adet yağmur ormanı mevcut olan İstanbul Akvaryum, eğlenceli bir yolculuk için sizleri bekliyor.

İstanbul’un en büyük akvaryumu

  •  Su altı dünyasının cezbedici görüntüsü, belgesellerde görülen yaşama tanıklık etmek ve yağmur ormanının mistik ortamını keşfedeceğiniz, en renkli gezi için cazip fiyatlı biletleri kaçırmayın.
  • Florya’da bulunan İstanbul Akvaryum, 100 Dönüm arazi içerisinde 15 bin canlı, 1.2 kilometrelik gezi güzergahı ve 16 temasıyla kaşiflerin ziyaretini bekliyor!İstanbul Akvaryum’daki kırmızı karınlı piranalar sürüler halinde dolaşır ve avlanırlar, sudaki bir damla kan kokusunu 2 kilometre uzaktan algılayabilirler.
  • İstanbul Akvaryum’daki kırmızı karınlı piranalar sürüler halinde dolaşır ve avlanırlar, sudaki bir damla kan kokusunu 2 kilometre uzaktan algılayabilirler.
  • İstanbul Akvaryum’da görebileceğiniz orfozlar genellikle cinsiyet değiştirirler, hayatlarının belirli dönemlerinde erkek ya da dişi olabilirler.
  • İstanbul Akvaryum’da doğal ortamlarında görebileceğiniz Gentoo Penguenleri, yedi dakika boyunca su altında kalabilirler.

Florya Akvaryum Saatleri

İstanbul Akvaryum hafta içi sabah 10:00 akşam 18:00 arası hizmet vermektedir. Hafta sonu ise sabah 10:00 akşam 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Florya Akvaryum İndirim Seçenekleri

2-12 YAŞ ÇOCUK, ÖĞRENCİ 250.0 TL 212.5 TL
YETİŞKİN 300.0 TL 255.0 TL

• 0-2 Yaş ücretsizdir.

İstanbul Akvaryum nerede,nasıl gidilir

  •  Şenlikköy Mahallesi Yeşilköy Halkalı Cad. No:93 Florya , Bakırköy / İSTANBUL

Florya Akvaryum Fiyat İndirim bileti için tıklayınız

Leave a Response