Migros

Migros Katalog Bu Hafta 12 Ekim 2022

Migros İndirimleri
768views

Migros Katalog Bu Hafta 12 Ekim 2022

Tüketiciler tarafından merakla beklenen Migros kataloğu yayınlandı. 12 ekim 2022 tarihine kadar geçerli olacak Migros kataloğu bu hafta yer alacak ürünler belli oldu. Birbirinden harika indirimli ürünlerin yer aldığı Migros kataloğunun detaylarını sitemizde bulabilirsiniz…

Merhaba değerli İndirim Aktüel okuyucuları sizler için her hafta market ve mağazaların en güncel aktüel kataloglarını sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Migros katalog bu hafta fırsatlardan yararlanmak ve alışverişinizi daha hesaplı yapmak istiyorsanız bizi mutlaka takip edin.

Migros aktüel kataloğu, ayın belirli dönemlerinde yayınlanan ve zaman zaman indirimli olarak satışa sunulan ürünlerin sergilendiği bir katalogdur.

Migros katalog bu hafta 12 ekim 2022 de nihayet beklenen fırsatlar geliyor. Migros beklenen aktüel ürünler kataloğu yayımlandı, böyle indirim görülmedi. Birbirinden harika indirimli ürünlerin yer aldığı 12 ekim Migros aktüel ürünler kataloğunun detayları sitemizde. İşte merak edilen aktüel ürünler, indirimler, fiyatlar ve tüm detaylı Migros Kataloğu 21 Temmuz 2022…

MİGROS KATALOGLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN! 

Türkiye’nin en büyük ve köklü süpermarket zincirlerinden biri olan Migros, tüm müşterilerine güvenli alışveriş ve kaliteli ürün seçenekleri sunuyor. Bir çok kampanya ve indirim uygulayan Migros markasının kampanyalarının ve indirimli ürünlerinin yayınlandığı Migroskop kataloğu, diğer bir adıyla Migros Aktüel Katalog ilgiyle okunmaya ve incelenmeye devam ediyor. İndirim bilgilerinin yanı sıra satın alacağınız ürünlerde kazanacağınız Money puanlar ve Money kampanyalarına da yer veriliyor.

Bu ucuzluk başka yerde yok sloganıyla bu ayın migroskop ürünleri yayınlandı.  Migroskop kataloğunda öne çıkanlar; İpek Domates Salçası 1.650 G Pet 79,90 TL, Tukaş Bezelye 680 G (Cam) 24,50 TL yerine 18,38 TL, Tat Menemen Harcı 340 G 24,90 TL yerine 19,92 TL, Tat Ketçap Tatlı 390 G 19,90 TL yerine 15,92 TL fiyatla sizleri bekliyor.

Migros kataloğunda temizlik ürünlerinden, kişisel bakım ürünlerine, mutfak ihtiyaçlarına, tekstilden elektronik eşyalara kadar pek çok çeşit yüzlerce üründe fırsat bulunuyor. Peki, Migros’ta neler indirimde?

Migros 12 ekim 2022 kataloğunda bu hafta;  et ve et ürünleri, sebzeler, kahvaltılıklar, süt ve süt ürünleri, kahveler, içecekler, atıştırmalık ürünler, temizlik malzemeleri, tekstil ürünleri, deniz ürünleri ön plana çıkıyor.

 

 

Migros Katalog Bu Hafta

 

Migros Katalog Bu Hafta

 

Migros Katalog Bu Hafta

 

 

Migros Katalog Bu Hafta devamı ve daha fazlası için tıklayınız…

Leave a Response