Migros

MİGROS KATALOĞU 04 OCAK 2023

738views

MİGROS KATALOĞU 04 OCAK 2023

Tüketiciler tarafından merakla beklenen Migros kataloğu yayınlandı. 4 ocak 2023 tarihine kadar geçerli olacak Migros kataloğunda yer alacak ürünler belli oldu. Birbirinden harika indirimli ürünlerin yer aldığı Migros kataloğunun detaylarını sitemizde bulabilirsiniz…

Merhaba değerli İndirim Aktüel okuyucuları sizler için her hafta market ve mağazaların en güncel aktüel kataloglarını sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Migros kataloğu fırsatlardan yararlanmak ve alışverişinizi daha hesaplı yapmak istiyorsanız bizi mutlaka takip edin.

Migros aktüel kataloğu, ayın belirli dönemlerinde yayınlanan ve zaman zaman indirimli olarak satışa sunulan ürünlerin sergilendiği bir katalogdur.

Migros 4 ocak 2022 kataloğunda nihayet beklenen fırsatlar geliyor. Migros beklenen aktüel ürünler kataloğu yayımlandı, böyle indirim görülmedi. Birbirinden harika indirimli ürünlerin yer aldığı  Migros aktüel ürünler kataloğunun detayları sitemizde. İşte merak edilen aktüel ürünler, indirimler, fiyatlar ve tüm detaylı Migros Kataloğu 4 ocak 2022…

MİGROS KATALOGLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN! 

Türkiye’nin en büyük ve köklü süpermarket zincirlerinden biri olan Migros, tüm müşterilerine güvenli alışveriş ve kaliteli ürün seçenekleri sunuyor. Bir çok kampanya ve indirim uygulayan Migros markasının kampanyalarının ve indirimli ürünlerinin yayınlandığı Migroskop kataloğu, diğer bir adıyla Migros Aktüel Katalog ilgiyle okunmaya ve incelenmeye devam ediyor. İndirim bilgilerinin yanı sıra satın alacağınız ürünlerde kazanacağınız Money puanlar ve Money kampanyalarına da yer veriliyor.

Bu ucuzluk başka yerde yok sloganıyla bu ayın migroskop ürünleri yayınlandı.  Migroskop kataloğunda öne çıkanlar; uzman kasap köfte 38,95 TL, Migros yeşil mercimek 23,90 TL, Migros domates salçası 30,90 TL, migros labne peynir 15,90 TL fiyatla sizleri bekliyor.

Ayrıntılı MİGROS Kataloğu için tıklayınız…

Leave a Response