Migros

MİGROS KATALOĞU 21 TEMMUZ 2022

Migros İndirimleri
427views

MİGROS KATALOĞU 21 TEMMUZ 2022

Tüketiciler tarafından merakla beklenen Migros kataloğu yayınlandı. 21 Temmuz 2022 tarihine kadar geçerli olacak Migros kataloğunda yer alacak ürünler belli oldu. Birbirinden harika indirimli ürünlerin yer aldığı Migros kataloğunun detaylarını sitemizde bulabilirsiniz…

Merhaba değerli İndirim Aktüel okuyucuları sizler için her hafta market ve mağazaların en güncel aktüel kataloglarını sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Migros kataloğu fırsatlardan yararlanmak ve alışverişinizi daha hesaplı yapmak istiyorsanız bizi mutlaka takip edin.

Migros aktüel kataloğu, ayın belirli dönemlerinde yayınlanan ve zaman zaman indirimli olarak satışa sunulan ürünlerin sergilendiği bir katalogdur.

Migros 21 temmuz 2022 kataloğunda nihayet beklenen fırsatlar geliyor. Migros beklenen aktüel ürünler kataloğu yayımlandı, böyle indirim görülmedi. Birbirinden harika indirimli ürünlerin yer aldığı 21 temmuz Migros aktüel ürünler kataloğunun detayları sitemizde. İşte merak edilen aktüel ürünler, indirimler, fiyatlar ve tüm detaylı Migros Kataloğu 21 Temmuz 2022…

MİGROS KATALOGLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN! 

Türkiye’nin en büyük ve köklü süpermarket zincirlerinden biri olan Migros, tüm müşterilerine güvenli alışveriş ve kaliteli ürün seçenekleri sunuyor. Bir çok kampanya ve indirim uygulayan Migros markasının kampanyalarının ve indirimli ürünlerinin yayınlandığı Migroskop kataloğu, diğer bir adıyla Migros Aktüel Katalog ilgiyle okunmaya ve incelenmeye devam ediyor. İndirim bilgilerinin yanı sıra satın alacağınız ürünlerde kazanacağınız Money puanlar ve Money kampanyalarına da yer veriliyor.

Bu ucuzluk başka yerde yok sloganıyla bu ayın migroskop ürünleri yayınlandı.  Migroskop kataloğunda öne çıkanlar; uzman kasap dana kıyma 400g 43,50 TL, Akşeker ısıl işlem görmüş dana kangal sucuk 220g 21,90 TL, Migros kaymak 200g 21,50 TL, Migros reçel çeşitleri 380g 11,50 TL, Migros çiğ badem 200g 38,90 TL  fiyatla sizleri bekliyor.

Yeni Migroskop çıktı Gördüğünüze İnanın ve Bu Ucuzluk Başka Yerde Yok kampanyalarıyla dolu 21 temmuz yeni Migros kataloğu İndirim Aktüelde. Migros kataloğunda temizlik ürünlerinden, kişisel bakım ürünlerine, mutfak ihtiyaçlarına, tekstilden elektronik eşyalara kadar pek çok çeşit yüzlerce üründe fırsat bulunuyor. Peki, Migros’ta neler indirimde?

Migros 21 Temmuz 2022 kataloğunda bu hafta;  et ve et ürünleri, sebzeler, kahvaltılıklar, süt ve süt ürünleri, kahveler, içecekler, atıştırmalık ürünler, temizlik malzemeleri, tekstil ürünleri, deniz ürünleri ön plana çıkıyor.

Migros Kataloğu

Migros Kataloğu

Migros Kataloğu

Migros Kataloğu

Migros Kataloğu

Migros Kataloğu

Ayrıntılı MİGROS Kataloğu için tıklayınız…

Leave a Response