Aktüel Haberler

MİGROS’DA AYÇİÇEK YAĞI,ET,UN,SALÇADA İNANILMAZ İNDİRİMLER 

Gıda Ürünlerinde KDV Yüzde 1
Gıda Ürünlerinde KDV Yüzde 1
241views

Migros’ta muhteşem indirimler başlıyor! Ayçiçek yağı, et, un salçanın yanı sıra pek çok üründede indirim uygulanıyor. Tüketiciler tarafından merakla beklenen Migros kataloğu yayınlandı. 6 Temmuz 2022 tarihine kadar geçerli olacak Migros kataloğunda yer alacak ürünler belli oldu. Birbirinden harika indirimli ürünlerin yer aldığı Migros kataloğunun detaylarını sitemizde bulabilirsiniz…

Merhaba değerli İndirim Aktüel okuyucuları sizler için her hafta market ve mağzaların en güncel aktüel kataloglarını sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Migros kataloğu fırsatlardan yararlanmak ve alışverişinizi daha hesaplı yapmak istiyorsanız bizi mutlaka takip edin. Migros aktüel kataloğu, ayın belirli dönemlerinde yayınlanan ve zaman zaman indirimli olarak satışa sunulan ürünlerin sergilendiği bir katalogdur.

Migros 6 temmuz 2022 kataloğunda nihayet beklenen fırsatlar geliyor. Migros beklenen aktüel ürünler kataloğu yayımlandı, böyle imdirim görülmedi. Birbirinden harika indirimli ürünlerin yer aldığı 6 temmuz Migros aktüel ürünler kataloğunun detayları sitemizde. İşte merak edilen aktüel ürünler,indirimler, fiyatlar ve tüm detaylı Migros Kataloğu 6 Temmuz 2022…

MİGROS KATALOGLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN! 

Türkiye’nin en büyük ve köklü süpermarket zincirlerinden biri olan Migros, tüm müşterilerine güvenli alışveriş ve kaliteli ürün seçenekleri sunuyor. Bir çok kampanya ve indirim uygulayan Migros markasının kampanyalarının ve indirimli ürünlerinin yayınlandığı Migroskop kataloğu, diğer bir adıyla Migros Aktüel Katalog ilgiyle okunmaya ve incelenmeye devam ediyor. İndirim bilgilerinin yanı sıra satın alacağınız ürünlerde kazanacağınız Money puanlar ve Money kampanyalarına da yer veriliyor.

İşte Migros 6 Temmuz 2022 kataloğunda bu hafta indirimde olacak ürünler.

Migros kataloğu

Makyaj malzemelerinde %40 indirim, yüz, vücut, el bakım kremlerinde ve losyonlarda %50 indrim. Saç boyalarında ve saç şekillendiricilerde %40 indirim, parfümlerde %50 indirim sizleri bekliyor.

Migros kataloğu

Migros kataloğu

Migros kataloğu

Ayrıntılı MİGROS indirim karaloğu için lütfen tıklayınız…

Leave a Response