Aktüel HaberlerŞOK Aktüel

ŞOK Electrolux Kurutmalı Çamaşır Makinesi Özellikleri

Electrolux Kurutmalı Çamaşır Makinesi
517views

İndirim Aktüel ekibi olarak bu yazımızda ŞOK  Electrolux Kurutmalı Çamaşır Makinesi incelemesi yaptık. ŞOK mağazalarında kurutmalı çamaşır makinesi satışa sunacağını duyurdu. Şok Electrolux 1600 devir kurutmalı çamaşır makinesi aralık 2023 tarihinde satışta olacak. Birbirinden harika indirimli ürünlerin yer aldığı bim aktüel ürünler kataloğunun detaylarını sitemizde bulabilirsiniz…

Peki ŞOK’da Electrolux 1600 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi kaç lira? Electrolux  1600 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi ne zaman satışta olacak? Electrolux EW7WP361ST 10 kg / 6 kg 1600 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi Kullanımı… İşte aralık 2023 ŞOK kataloğunda yer alan kurutmalı çamaşır makinesi bilgileri…

ŞOK Kurutmalı Çamaşır Makinesi

ŞOK’da satılacağı duyurulan ürün hakkında detaylar merak ediliyor. İşte, ŞOK Kurutmalı Çamaşır Makinesi Kullanımı, Kurutmalı Çamaşır Makinesi geldi mi, ne zaman gelecek? Kurutmalı Çamaşır Makinesi  Yorumları, Electrolux  1600 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi fiyatları gibi soruların cavapları… Electrolux  1600 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi ŞOK şubelerde  23.449 TL  fiyatla satılacağını duyurdu.

Electrolux EW7WP361ST 10 kg / 6 kg 1600 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Electrolux’un PerfectCare 700 serisinde yer alan bir üründür. DualCare System teknolojisi sayesinde kumaşın cinsini ve ağırlığını algılayarak her bir giysi için ideal bakımı sağlamak üzere sıcaklığı ve tambur hareketlerini özel olarak ayarlar. Bu sayede giysileriniz daha uzun süre ilk günkü gibi yeni kalır.  Otomatik sensörlü kurutma ve süreli kurutma seçeneği de mevcuttur

ŞOK Electrolux  1600 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi Özellikleri

 

Electrolux Kurutmalı Çamaşır Makinesi

 

 Yoğuşturmalı kurutma sistemi sayesinde baca bağlantısı gerekmez. Otomatik sensörlü kurutma ve süreli kurutma seçeneği bulunur. Programlar arasında Eco 40-60, Pamuklu, Sentetik, Hassas, Yünlü, Buhar Parfüm, Sıkma/Su boşaltma, Durulama, Kazan Temizleme, Anti-alerji, Sport Wear, Outdoor, Kot, Yıka + Kurut 1 saat 1 kg, Yünlü yıkama programı gibi seçenekler yer alır. Fazla köpük önleme sistemi, ayarlanabilir ayaklar. Taşma emniyeti, çocuk kilidi, sıvı deterjan kullanımını kolaylaştıran ölçekli sıvı deterjan aksesuarı gibi özellikleri de mevcuttur.Standart kurutmalı çamaşır makinelerinin aksine DualCare System kurutmalı çamaşır makinesinde elde yıkanması gereken yünlü, outdoor ve hassas giysilerinizi dahi güvenle yıkayıp kurutabileceğiniz özel programlar mevcuttur.

Yıkamak yerine buharla tazeleyin, 40 litre sudan tasarruf edin. Dilerseniz buhar parfümü ile giysilerinizin 15 dakikada yeni yıkanmış gibi güzel kokmasını sağlayın. 1 kg hassas giysinin yıkanması ve buhar programında tazelenmesinin su tüketim değerleri kıyaslanmıştır.

Giysilerinizin türü ve miktarına göre program süresi, su ve enerji tüketimini en iyi ideal şekilde ayarlayan SensiCare System ile en sevdiğiniz giysilerinizi yıkamak için makinenizin dolmasını beklemeniz gerekmez.

Yıka/Kurut 60 dakika programı en sevdiğiniz giysilerinizi 60 dakikada yıkar, kurutur ve giyilmeye hazır hale getirir. Günlük hayat temponuza mükemmel uyum sağlar. Kurutmalı çamaşır makinesini kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Giysilerinize uygun programı seçin, yıkama ve kurutma işlemlerinden hangisini yapmak istiyorsanız o tuşa/tuşlara basın. Gerisini makinenize bırakın.

  • Yıkama kapasitesi: 10 kg
  • Kurutma kapasitesi: 6 kg
  • Maksimum sıkma hızı: 1600 devir/dakika
  • Yoğuşturmalı kurutma sistemi: Baca bağlantısı gerekmez.
  • Otomatik sensörlü kurutma ve süreli kurutma seçeneği bulunur.
  • Programlar arasında Eco 40-60, Pamuklu, Sentetik, Hassas, Yünlü, Buhar Parfüm, Sıkma/Su boşaltma, Durulama, Kazan Temizleme, Anti-alerji, Sport Wear, Outdoor, Kot, Yıka + Kurut 1 saat 1 kg, Yünlü yıkama programı gibi seçenekler yer alır.
  • Fazla köpük önleme sistemi, ayarlanabilir ayaklar, taşma emniyeti, çocuk kilidi, ölçekli sıvı deterjan aksesuarı gibi özellikleri de mevcuttur.

Leave a Response