Aktüel Haberler

ŞOK’tan Babalar Günü’ne Özel İndirimler!

296views

ŞOK’tan Babalar Günü’ne Özel İndirimler! Babalar Günü yaklaşırken ŞOK market babalar gününe özel ürünler kataloğu yayınladı. Tüketiciler tarafından merakla beklenen Şok aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Babalar Gününde indirimli ürünlerden ekonomik bir alışveriş yapmak isteyenler için ŞOK marketin indirimli ürünlerini  mutlaka takip edin. Babalar Günü’ne özel indirimli ürünlerin yer aldığı kataloğunun detaylarını sitemizde bulabilirsiniz…

Babalar Günü için özel olarak seçilen ürünlerle babanıza ne hediye alacağınız konusunda kararsız iseniz mutlaka şok markete de bir uğrayın. Şok market babalar gününde de hem indirimli, hem ekonomik, hem kaliteli  bir alışveriş imkanı sunuyor.

Babalar günü ne zaman Türkiye

Babalar Günü, sosyal medyada ve arama motorlarında birçok kişi tarafından sorgulanmaya başladı. Her yıl haziran ayında kutlanan Babalar Günü, bu yıl yine birçok eş ve çocuk tarafından kutlanmaya devam edecek. Her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü, bu yıl 18 Haziran Pazar günü kutlanacak.  Dünya çapında çeşitli tarihlerde kutlansa da birçok ülke bu günü Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlar.

ŞOK AKTÜEL 14 HAZİRAN 2023 KATALOĞU

ŞOK kataloğuda beklenen fırsatlar müşterilerle bulaşmak için geliyor. Harika indirimli ürünlerin ve fırsatların yer aldığı ŞOK aktüel ürünler kataloğunun detaylarını sizler için inceledik… 14 haziran 2023 ŞOK aktüel ürünler kataloğunda yer alacak ürünler belli oldu.

EN GÜNCEL ŞOK AKTÜEL  KATALOĞLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Merhaba değerli İndirim Aktüel okuyucuları sizler için her hafta market ve mağazaların en güncel aktüel kataloglarını sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Sizde fırsatlardan yararlanmak ve alışverişinizi daha hesaplı yapmak istiyorsanız bizi mutlaka takip edin.

İşte ŞOK Babalar Günü’ne  özel katalog ürünleri; 

 

ŞOK aktüel ürünler

Leave a Response