Trendyol

Trendyol İndirim Kuponu Kazanma Taktikleri 2022

Trendyol İndirim Kuponu
925views

Trendyol İndirim Kuponu Kazanma Taktikleri 2022

Merhaba değerli İndirim Aktüel okuyucuları sizler için bugün trendyoldan  topla kazan sayesinde nasıl kupon kazanabilir ve daha ucuz, indirimli alışveriş yapabileceğiniz taktikleri anlattık. Bugün sizlerle trendyol alışverişinizde daha uyguna ve daha ucuza ürün almak için nasıl Trendyol İndirim Kuponu kazanabilirsiniz, Trendyol İndirim Kuponunu nasıl kullanabilirsiniz konularından bahsedeceğiz.

Trendyol İndirimli Ürünler

Türkiye’nin en hızlı gelişen ve her geçen gün büyüyen alışveriş merkezi Trendyol, 2010 yılının mart ayından itibaren kullanıcılarına geniş ürün ağı ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunarken, yatırımcılarına kazandıran ve yüzlerce kişiye istihdam sağlayan bir platform oldu. İnternetten süpermarket alışverişinin hiç olmadığı kadar önem kazandığı ve ilgi gördüğü şu günlerde hepimiz market alışverişimizi evden çıkmadan yapmanın alternatiflerini arıyoruz. Trendyol giyimden kozmetiğe, mobilyadan elektroniğe pek çok ürün kategorisinde olduğu gibi süpermarket alışverişinde de vazgeçilmez markaları ve ürünleri en uygun fiyatlarla kapınıza getiriyor.

Trendyol efsane günler ne zaman

Her yıl neredeyse her büyük alışveriş sitesinin ve markasının düzenlediği black friday, Türkçesiyle kara Cuma, diğer bir adıyla ise Efsane Cuma indirimleri Trendyol tarafından 22-25 Kasım 2022 tarihinde gerçekleştiriliyor. Toplamda 300 TL Kupon Kazanma Şansı 22-23-24-25 Kasım’da takip ettiğin satıcı mağazalarını ve koleksiyonlarını paylaş, paylaşımdaki şartları tamamlayınca 300 TL’ye varan alt limitli kuponları kazan! 50 takipçiye ulaşan kişiler, paylaştıkları mağaza linkleri üzerinden aynı mağazalarda yapılan alışverişlerde ürün fiyatının %5’i oranında toplam 100 TL’ye varan Trendyol kuponu kazanır. Kupon alt limiti 200 TL’dir.

Trendyol İndirim Kuponu Kazanma

Trendyolun başlattığı uygulama ile kupon topluyorsunuz ve topladığınız bu kuponları alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz. Örneğin 20 liralık veya 100 liralık kuponlar kazanabiliyorsunuz. Topla kazan uygulaması sayesinde daha uyguna, daha ucuza alışveriş yapabiliyorsunuz. Her gün 5 adet kupon toplama hakkınız bulunmaktadır.

Trendyol İndirim Kuponu nasıl toplarsınız? Aşağıdaki görselde detaylıca anlatılmıştır.

Trendyol İndirim Kuponu Kazanma

Trendyol indirim kuponunu neden kullanamıyorum?

Trendyol indirim kupon kodunu kullanmıyorsanız

  1. Kullandığınız kupon kodunun süresi dolmuş olabilir.
  2. Kuponun kullanım limiti dolmuş olabilir.
  3. Alışveriş yaptığınız butik indirimlere kapalı olabilir.

Trendyol Cüzdanım Nedir?

Trendyol cüzdanım sayesinde alışverişlerinizi hiçbir kart bilgisi girmeden trendyol üzerindeki cüzdanınız üzerinden çok hızlı ve güvenli bir şekilde yapabiliyorsunuz. Ek olarak her alışverişinizde %2 trendyol para kazanıyorsunuz. Ayrıca trendyol cüzdanım özelliği sayesinde zaman zaman cüzdanınızdaki paraya göre trendyol indirim kodu tanımlanıyor. Bu kupon kodunu cüzdanınızdan ödeme yaparak kullanabiliyor ve indirimli alışveriş yapabiliyorsunuz.

Aşağıda Trendyol İndirim Kuponu Kazanma Taktikleri videolu anlatımını bulabilirsiniz. 

Leave a Response