Watsons

WATSONS KATALOĞU MAYIS 2022

Watsons Kataloğu
652views

WATSONS KATALOĞU MAYIS 2022

Kişisel Bakım, Sağlık & Hijyen ve Ev & Yaşam Kategorilerinin En Trend Ürünleri Watsons’ta. Baharın tüm renkleri Watsons’da! Watsons Mayıs ayı Kataloğu yayınlandı. Yeni Watsons kataloğunu hemen keşfedin. Watsons’a özel markalarda %50’ye varan indirim.

Yalnızca Watsons mağazalarında bulunan ithal markaların yanı sıra pek çok markaya ait ürünün yer aldığı Watsons; makyaj ürünlerinden bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar 13 farklı kategoride pek çok ürünü tüketiciler ile buluşturan, kişisel bakım marketidir.

Türkiye’de kişisel bakım sektöründe  yaygın mağaza ağı ile hizmet veren Watsons mağzasının kataloglarını ve indirimli ürünlerini sizler için sitemizde yayınladık. Watsons kataloğu aktüel ürünlerine sayfanın devamında ulaşabilirsiniz.

Watsons karta özel fırsatlar. Oje festivali başladı, ikincisi yüzde elli indirimli. Watsons Kataloğu Mayıs 2022 de. Oje ve Tırnak Ürünlerinde 2.si Yarı Fiyatına, Kaçırma!

Güneş koruma modu  Watsons ile açık; Watsons Çocuk Güneş Losyonu Sprey Spf 50 200 ml 79,95 ₺. Watsons Çocuk Güneş Losyonu Sprey Spf 50 200 ml ile çocuklar zararlı ışınlardan korunarak güneşin tadını çıkarsın. Güneş Yağı Havuç 125 ml 49,95 ₺. Ambre Solaire Sprey F30 200 ml 139,90 ₺.

Tüm kozmetik mağzalarının kataloglarına ulaşmak için lütfen tıklayın…

Kişisel Bakım ile ilgili aradığınız herşeyi bulabileceğiniz Watsons da işte mart ayı fırsatları… Watsons kart ile yapacağınız 100 TL’lik Garnier cilt bakım alışverişine özel tasarım bez çanta hediye.

Watsons ile daha güçlü esnek ve yeni bir sen. L’Oreal Paris Calling Fırsatları Watsons‘ta Güzelliğine Paris Işıltısı Kat! Şimdi Keşfet. Watsons Türkiye Fırsatlarını Kaçırma. Tüm Kozmetik İhtiyaçlarınız Watsons kataloğunda sizlerle. Cilt Bakım ürünlerinde süper fırsat, Cildin Yaza Hazır mı Işıltılı Cilt için Sinoz’u Keşfet!

Yazın ilk fırsatları için Watsons Kataloğu Mart 2022 yi inceleyin. Watsons indirim fırsatlarını kaçırmayın. Watsons kart fırsatları; 150 TL’lik alışverişe bagaj kartı hediye, 250TL’lik alışverişe özel tasarım çanta hediye, 250TL’lik alışverişe Paris seyehati çekilişine katılma hakkı.

Watsons Kataloğu aktüel ürünlerinin resmi kataloğunu, gerçek ürünler ve gerçek fiyatları sitemizde inceleyebilirsiniz. Mayıs ayına ait Watsons Kataloğu ürünlerinin  yer aldığı afişleri aşağıda bulabilirsiniz. Resimlerin üstüne tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz…

 

Watsons kataloğu

Watsons kataloğu

Watsons kataloğu

Watsons kataloğu

Watsons kataloğu

Watsons ONLİNE KATALOĞU MAYIS 2022 için tıklayınız…

Leave a Response