Aktüel HaberlerGenel

Bim Bebek Bezi Jenny Willy Kullanıcı Yorumları

Bim Bebek Bezi kullanıcı yorumları
795views

Bim Bebek Bezi Jenny Willy Kullanıcı Yorumları

Merhaba değerli İndirim Aktüel okuyucuları sizler için her hafta market ve mağazaların en güncel aktüel kataloglarını sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Bim market ürün fiyatları vatandaşlar tarafından sık sık aratılıyor. Bizde bu yazımızda market alışverişi ile ilgili en çok merak edilen konulardan  olan  bebek bezi yorumlarını inceledik. Bim bebek bezi yorumları 2023 için yazımızı okumaya devam edin..

Bim Market hem fiyat hem de kalite olarak gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir marka. Bim 17 ocak 2023 aktüel kataloğunda bebek bezi aylık paketleri satışa sunulacak. Bim’in bebek bezi markası Jenny & Willy 100 adet, 82 adet ve 70 adetli boylarıyla 17 ocak 2023 de satışta olacak. Bim Market kataloğu fırsatlarından yararlanmak ve alışverişinizi daha hesaplı yapmak istiyorsanız bizi mutlaka takip edin.

Bim Bebek Bezinde Büyük İndirim! Bim Jenny & Willy Bebek Bezi Fiyatı Kaç Lira

Bim Bebek Bezi Jenny Willy Kullanıcı Yorumları

  • Çocuğum doğduğundan beri Jenny Willy markasını kullanıyorum ama son 3-4 bezdir çiş kaçırıyor ve cırt cırtları hiç iyi değil geri dönüş sağlamazsanız benim için bitmiştir. Bu bez illa bir yetkili dönüş yapsın yazık günah ya o kadar para veriyoruz gerçekten yazık günah.
  • 2 yıldır kullanıyoruz böyle sorun yaşamamıştık bezi açınca içindeki pamukları dökülüyor ve kalitesini düşürdüler önceki gibi emici özelliği yok 0 idrarı dışarı taşırıyor. O kadar da para veriyoruz biraz daha özentili yapılmasını öneriyoruz bu konuda biz mağdur oluruz.
  • Belki bebekten bebeğe değişebilir ama, bizimkinde harika sonuç verdi. diyebilirim ki prima’dan sonra bizim için süper bir ekonomik çözüm olmuştu.
  • Hem bebek bezi, hem ıslak mendil olarak kullandığım iyi bir bebek bezi markası. Şöyle ki, isim vermeyeyim 4 harfli bir markanın ıslak mendilini üzerinde ‘bebek kullanımına uygundur’ yazmasına rağmen kullandığımızda aynı gün bebek pişik olmuştu(hiç pişik olmayan bir bebektir) ancak jenny & willy kullanırken hiç böyle bir sorun yaşamadım.
  • Bende bim in bezinden kullanıyorum gayet memnunum oğlum doğduğunda prima yeni doğan kullandm 2-3 aylık olduğunda bimden aldım ve ogün den beri kullanıyorum hiç pişik sorunu yaşamadık oğlumun altını gece hiç açmam bugune kadar ne sızıntı oldu nede pişik gönül rahatlığyla kullanıyorum fiyatının uygun olmasıda cabası.
  • Yeni doğan cildi için jenny willy uygun değil bence. Çok sert, üstelik aşırı derecede parfüm kokusu var. İlerleyen aylarda kullanılabilir belki ama yeni doğacak bebeklere kullanacak arkadaşlara tavsiye etmem. Ben bebeğime kullandım ama memnun kalmadım.
  • 9.5aylik kızıma doğumundan bu yana kullaniuorum. Cokda memnunum. Fiyatida uYgun diğerlerine gore. Neticede çöp. bence bir iki defa bim bezini deneyip sonra diğerlerini deneyin. Her bebege her bez iyi gelmez tâbi şans biraz

Leave a Response